
Алмазний диск по керамічній плитці та склу суцільний Makita 85x15x1.8 мм (B-21098)
1 533 ₴
- В наявності
- Код: B-21098
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазні диски від Makita — це високоякісні витратні матеріали для професійного використання, які виготовлені з найкращих матеріалів, надійні та довговічні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 5.0 мм |
| Діаметр | 85 мм мм |
| Макс. оберти | 4500 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, Скло |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Режим роботи | Мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴

