
Диск пиляльний по алюмінію Makita 235x30x1.6 мм (D-72992)
1 322 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-72992
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний по алюмінію Makita 235x30x1.6 мм (D-72992) — високоякісний пильний диск TCT, спеціально розроблений для різання алюмінію. Комбінація плоских і трапецієподібних зубців запобігає перегріванню зубців пилки та деформації матеріалу, забезпечуючи чистий і акуратний зріз.
Конструктивні особливості:
- Комбінація плоских і трапецієподібних зубців для запобігання перегріванню
- Чистий і рівний зріз без деформації матеріалу
- Оптимізований для різання алюмінієвих заготовок
Технічні характеристики:
- Виробник: Makita
- Тип: пильний диск для алюмінію
- Діаметр диска: 235 мм
- Посадковий діаметр: 30 мм
- Товщина диска: 1.6 мм
- Кількість зубців: 80
- Матеріал зубців: TCT
Комплектація:
- Диск пильний по алюмінію Makita 235x30x1.6 мм (D-72992) — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 235 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Толщина диска | 2.4 мм |
| Макс. оберти | 6500 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴


