
Диск пиляльний за алюмінію Makita 305x30x2 мм (D-73025)
2 193 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-73025
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita TCT для алюмінію 305 мм 100 зубців (D-73025)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 305 мм мм |
| Кількість зубців | 100 шт |
| Макс. оберти | 8040 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.0 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴
