
Диск пиляльний за алюмінію Makita Specialized 160x20 мм 60Т (B-09553)
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09553
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Дуже тонка відцентрована сталева конструкція дисків забезпечує неймовірно точне різання матеріалу.
Унікальна конструкція зубців забезпечує функціональну роботу під час різання кольорових матеріалів.
Висока ефективність під час різання ламінату
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість зубців | 60 шт. |
| Макс. оберти | 9540 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴
