
Диск пиляльний Makita для дерева MAKBlade 190x20 24T (B-08894)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-08894
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості диска пиляльного Makita MAKBlade 190х20,0 мм (B-08894):
Міцний і високоякісний
Амортизує удари
Забезпечує високу стійкість під час роботи з інструментом
Високоякісні зуби з довговічними різальними краями знижують навантаження на користувача та сприяють збільшенню терміну експлуатації інструмента та пиляльного диска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190 мм мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
