
Диск пиляльний за сендвіч-панелями SPECIALIZED355х30 мм 80Т Makita (B-17697)
6 872 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-17697
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск пиляльний за сендвіч-панелями SPECIALIZED355х30 мм 80Т Makita (B-17697):
переваги
Спеціальні диски, призначені для різання металокомпозитних матеріалів або так званих багатошарових панелей.
Багатошарові панелі складаються з двох шарів металу та ізолювальної внутрішньої частини.
Ці диски призначені для різання металевих шарів панелей із низьким виділенням тепла, запобігає пошкодженню матеріалу між двома шарами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 355 мм мм |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Макс. оберти | 4300 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 872 ₴
