
Пиляльний диск Makita SPECIALIZED 160x20 мм 48T (B-09276)
2 251 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09276
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita SPECIALIZED 160x20 мм 48T (B-09276):
переваги
Полотно для циркулярних пил із зубами ATB, розроблене для врізання.
Ці зубці мають запатентовану антивібраційну технологію, що забезпечує чисте різання.
Висока стійкість полотна.
Ідеально підходить для: м'якої деревини/тонкої обрізки, листяної деревини/тонкої обрізки.
Підходить для: опалубки з бруса, ДСП, OSB, дуплексу, фанери, МДФ, ламінату, паркету.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Макс. оберти | 9540 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Немає даних |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 251 ₴
