
Пиляльний диск Makita для акумуляторних пил SPECIALIZED 190х30 мм 24Т (B-09195)
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09195
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita для акумуляторних пил SPECIALIZED 190х30 мм 24Т (B-09195):
переваги
Цей пиляльний диск (B-09254) підходить тільки для циркулярних пил із максимальною швидкістю холостого ходу 3000 хв-1.
Диск із тонким полотном, розроблений для акумуляторних пил.
Чим менший опір, тим менше енергії машина вимагає від акумулятора, у такий спосіб ви можете довше працювати на одному заряді батареї.
Ідеально підходить для: хвойних і листяних порід дерева з поздовжнім і поперечним розпилюванням.
Підходить для: м'якої та твердої деревини з чистовим оздобленням, фанери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190 мм мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Макс. оберти | 3000 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
