
Пиляльний диск Makita MForce 230 мм 40 зуба (B-08115)
1 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-08115
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita MForce 230 мм 40 зуба (B-08115):
переваги
ЧИТИЙ РЕЗ "M-подібні" зубці вирізняються великою кількістю різальних країв, що забезпечує дуже чисте різання.
За допомогою пиляльного диска Mforce з 24 зубами ви можете досягти таких самих результатів, як і під час використання звичайного диска з 48 зубцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
