
Пиляльний диск Makita MForce 230 мм 18 зубів (B-07989)
1 534 ₴
- В наявності
- Код: B-07989
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Makita MForce 230 мм 18 зубів (B-07989):
переваги
ЧИТИЙ РЕЗ "M-подібні" зубці вирізняються великою кількістю різальних країв, що забезпечує дуже чисте різання.
За допомогою пиляльного диска "Mforce" з 24 зубцями ви можете досягти таких самих результатів, як і під час використання звичайного диска з 48 зубцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Кількість зубців | 18 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.3 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴
