
Пиляльний диск Makita за деревиною з цвяхами 190 мм 40 зубців (B-09503)
1 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09503
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita за деревиною з цвяхами 190 мм 40 зубців (B-09503):
переваги
Диски з глибокими зубцями вирізняються високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.
Ці диски особливо ефективні для різання сучкуватим або деревини деревини з цвяхами або шурупами.
Крім того, ці диски підходять для робіт зі зносу будівель або споруд.
Триваліший термін експлуатації та вища ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190 мм мм |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Макс. оберти | 8040 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴
