
Диск пиляльний за алюмінію Makita Specialized 350х30 мм 100Т (B-09737)
6 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09737
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita з алюмінію SPECIALIZED 350х30 мм 100 зубів (B-09737):
переваги
Дуже тонка відцентрова сталева конструкція дисків забезпечує неймовірно точний розріз матеріалу.
Унікальна конструкція зубів забезпечує ефективну роботу під час різання кольорових матеріалів.
Висока ефективність під час різання ламінату
Полотно для настільних пил із зубами TCG ідеально підходить для різання алюмінію, міді, латуні, бронзи та інших кольорових металів. Також підходить для HPL і пластиків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 350 мм мм |
| Кількість зубців | 100 шт |
| Макс. оберти | 4360 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 3.2 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴
