
Алмазний диск Makita турбо 230х22.23 мм (D-41654)
1 073 ₴
- В наявності
- Код: D-41654
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості диска алмазного Makita 230x22,23 мм (D-41654):
Надійність і тривалий термін експлуатації
Висока продуктивність
Для різання: бетон, мармур
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 7.0 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 3.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴
