
Алмазний відрізний диск 125 мм для металу Makita SPECIALIZED (B-53693)
2 372 ₴
- В наявності
- Код: B-53693
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний сегментований Makita Specialized 125х22,23x1,3 мм (B-53693):
Серія сегментних алмазних дисків для металу.
Спеціальне алмазне зерно високої якості.
Сегменти заввишки 1.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 1.5 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Метал |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 372 ₴
