
Алмазний відрізний диск 180 мм для рятувальних операцій Makita (B-66949)
4 543 ₴
- В наявності
- Код: B-66949
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск 180 мм для рятувальних операцій Makita (B-66949):
переваги
Розроблений спеціально для рятувальних операцій, включно з прорізуванням літаків, поїздами та аварійними бар'єрами.
Альтернатива різання різних матеріалів для підрядників і ремонтників, що дає змогу заощадити час і гроші.
Паяні у вакуумі алмазні сегменти для оптимального терміну експлуатації та стабільної роботи.
Ідеально підходить для різання сталі, неіржавкої сталі, роазичних сплавів, алюмінію, смоли, ПВХ, бетону, армованого скла, армованого волокном пластику та багато іншого!
Ідеально підходить для використання з бензиновими, мережевими й акумуляторними різчиками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Макс. оберти | 8500 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Метал, Бетон, Смола, дерево, Пластик, Загартоване скло |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухий, мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 3.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 543 ₴
