
Алмазний диск 150 мм Makita (B-06432)
1 016 ₴
- В наявності
- Код: B-06432
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості диска алмазного Makita 150х22,23 мм (B-06432):
Використовується для точного та якісного різання різних виробів цегли, граніту, каменю та бетону на стаціонарних відрізних верстатах або ручними машинками
Чудовий результат роботи
Тривалий термін експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150 мм мм |
| Макс. оберти | 10180 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016 ₴
