
Алмазний диск для рятувальних робіт 300х25,4 мм Makita (B-55332)
9 088 ₴
- В наявності
- Код: B-55332
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск для рятувальних робіт 300х25,4 мм Makita (B-55332):
переваги
Розроблені спеціально для рятувальних операцій, зокрема прорізування літаків, поїздів і аварійних бар'єрів.
Альтернатива різання різних матеріалів для підрядників і ремонтників, що дає змогу заощадити час і гроші.
Паяні у вакуумі алмазні сегменти для оптимального терміну експлуатації та стабільної роботи.
Ідеально підходить для різання сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів, алюмінію, смоли, ПВХ, бетону, армованого скла, армованого волокном пластику й багато іншого!
Ідеально підходить для використання з бензиновими, мережевими й акумуляторними різзю Makita.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Макс. оберти | 6400 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Метал, Бетон, Смола, дерево, Пластик, Загартоване скло |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 3.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 088 ₴
