-20%

Ящик для інструментів Metabo metaBOX 118 порожній (626882000)
1 704 ₴
1 367 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626882000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Metabo metaBOX 118 порожній (626882000) — надійний та ударостійкий кейс для транспортування та зберігання інструментів. Продумана конструкція дозволяє ефективно використовувати простір і забезпечує максимальний захист від бруду та вологи.
Особливості та переваги:
- Продумана система транспортування та зберігання для мобільної роботи
- Надзвичайно міцний та ударостійкий завдяки матеріалу та формі
- Оптимальний захист інструментів і аксесуарів (IP43)
- Швидке та легке складання в стопки та стикування коробок
- Можливість відкриття коробки в стопці без від’єднання
- Комфортна фронтальна ручка та надширока ручка на кришці для перенесення кількох коробок
- Численні вкладки точного розміру для індивідуального порядку
- Візок для максимальної мобільності та адаптерна пластина для фіксації коробок в автомобілі
Технічні характеристики:
- Тип — ящик для інструментів
- Призначення — транспортування та зберігання інструментів
- Матеріал корпусу — пластик ABS
- Клас захисту — IP43
- Вага — не вказано
- Габаритні розміри — не вказано
Комплектація:
- Коробка metaBOX 118 порожня, без вкладок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 396 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 396x296x118 мм |
| Призначення | Для ручного інструменту |
| Діагональ | 15.6 дюйма |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367 ₴



