-27%

Ящик для інструментів Metabo MetaBox 165 L для КШМ (626890000)
2 296 ₴
1 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626890000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Metabo MetaBox 165 L для КШМ (626890000) — продумана система транспортування і зберігання для мобільної роботи. Ящик забезпечує надійний захист кутових шліфувальних машин (КШМ) та аксесуарів від пилу та вологи, при цьому відзначається високою міцністю та ударостійкістю завдяки матеріалу корпусу та формі конструкції.
Особливості та переваги:
- Продумана система для мобільної роботи
- Висока міцність та ударостійкість для максимальних навантажень
- Оптимальний захист КШМ та аксесуарів від бруду та вологи (IP43)
- Швидке та легке складання в стопки та стикування коробок усіх стандартних ширин
- Відкриття коробки в стопці без необхідності знімати верхній ящик
- Комфортна фронтальна ручка для перенесення близько до тіла та широка ручка на кришці для перенесення декількох коробок у стопці
- Численні вкладки точного розміру (аксесуар) для індивідуального порядку всередині ящика
- Можливість використання в комплекті з візком для максимальної мобільності та адаптерною пластиною для фіксації коробок в автомобілі
- Призначений для кутових шліфувальних машин із дисками до Ø 125 мм
Технічні характеристики:
- Тип — ящик для інструментів
- Матеріал корпусу — ударостійкий пластик
- Клас захисту — IP43
- Внутрішні відсіки — регульовані (коробка постачається порожньою, без вкладок)
- Ручки — фронтальна та широка на кришці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 496 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 496x296x165 мм |
| Призначення | Для електроінструменту |
| Діагональ | 19.5 дюйма |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 682 ₴



