-33%

Тример Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850)
18 741 ₴
12 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601611850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тиха акумуляторна мотокоса з регульованою велосипедною ручкою для комфортної роботи також на великих площах.
Універсальне використання: котушка з подвійною ниткою для косіння трави та ніж для зрізання підліску
Просте регулювання нитки коротким натисканням кнопки котушки під час роботи
Система Metabo Quick для заміни нитки: швидка та без використання інструментів, без витягання або відкривання котушки
Потужний безщітковий двигун гарантує високу продуктивність різання та тривалий час роботи на одному заряджанні акумулятора.
Стрімкий старт роботи завдяки швидкому, потужному запуску
Гнучкість в експлуатації завдяки плавному регулюванню швидкості
Надійність у використанні завдяки металевому корпусу двигуна та додатковій захисній скобі на акумуляторних блоках
Безпечну роботу гарантують прогумовані зони захоплення й додатковий запобіжний вимикач
Плечовий ремінь із м'якими вставками дає змогу збалансувати робочу вагу та утримувати прилад без шкоди для здоров'я
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші.
100% сумісність у класі 18 В: висока продуктивність за 36 В завдяки двом акумуляторам по 18 В від Metabo
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Велосипедна ручка, спинний ремінь, захисний кожух, котушка з подвійною ниткою (нитка Ø 2 мм, 4 м), ніж металевий 3-лопатевий, адаптер для ножа, комбінований ключ, штифт-фіксатор |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 6000 об./хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 519 ₴




