
Комбісистема Metabo MA 36-18 LTX BL Q (601725850)
13 846 ₴
- В наявності
- Код: 601725850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний акумуляторний привод 2 x 18 В для насадок багатофункціональній системі Metabo, рішення «все в одному» для виконання багатьох садових робіт.
Потужний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність різання та тривалу роботу на одному заряді акумулятора.
Регульована швидкість роботи завдяки двом діапазонам швидкості, які можна попередньо вибирати, і перемикачу швидкості з плавним регулюванням
Система швидкорознімних з'єднань Metabo Quick для заміни насадок без допоміжних інструментів
Плечовий ремінь і регульована ручка-скоба дають змогу збалансувати вагу та утримувати пристрій без шкоди для здоров'я
Безпечну роботу гарантують прогумовані зони схоплення й додатковий запобіжний вимикач, що захищає від ненавмисного запуску.
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші.
Практична захисна та захоплива скоба на акумуляторних блоках
Ергономічне зберігання на стіні завдяки практичним вушкам для чіпляння.
100% сумісність у класі 18 В: висока продуктивність за 36 В завдяки двом акумуляторним блокам по 18 В від Metabo
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1052 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Ручка-скоба, шестигранний ключ, плечовий ремінь |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 8200 об./хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Основа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 846 ₴




