
Насадка-кущоріз Metabo MA-HS 50 (601726850)
9 230 ₴
- В наявності
- Код: 601726850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підрізка високих кущів і живоплотів насадкою-кущорізом багатофункціональній системі Metabo, рішення «все в одному» для виконання багатьох робіт у саду
Разом із багатофункціональним акумуляторним приводом MA 36-18 LTX BL Q екологічно чиста тиха система, ідеально пристосована для використання в місцях, чутливих до шуму.
Система швидкорознімних з'єднань Metabo Quick для заміни насадок без допоміжних інструментів
Високоефективна високоточна подвійна різальна система з зубцями ножа, вирізаними лазером і заточеними з обох боків алмазом
Ножева траверса може відхилятися на 215°, проходячи 13 ступенів, що дає змогу залежно від робочої ситуації вибирати оптимальний кут.
Система захисту від поштовхів захищає користувача та редуктор від відбою під час роботи біля стін і підлог.
Надійність у використанні завдяки довговічному металевому редуктору.
Простота транспортування й компактність під час зберігання зі складеною ножовою траверсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Різальний елемент | Ніж |
| Загальні | |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1645 мм |
| Комплектація | Футляр для захисту ножа |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Сумісність | MA 36-18 LTX BL Q |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Кусторез |
| Характеристики електродвигуна й акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 230 ₴





