
Насадка-мотокоса Metabo MA-FS 40 (601728850)
7 194 ₴
- В наявності
- Код: 601728850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скошування, підрізання та прочищення за допомогою насадки-мотокоси багатофункціональну систему Metabo, рішення «все в одному» для виконання багатьох робіт у саду
Поряд із багатофункціональним акумуляторним приводом MA 36-18 LTX BL Q екологічно чиста тиха система, ідеально пристосована для використання в місцях, чутливих до шуму
Система швидкорознімних з'єднань Metabo Quick для заміни насадок без допоміжних інструментів
Універсальне використання: котушка з подвійною ниткою для косіння трави та ніж для зрізання підліску
Просте регулювання нитки коротким натисканням кнопки котушки під час роботи
Система Metabo Quick для заміни нитки: швидка та без використання інструментів, без витягання або відкривання котушки
Стрімкий старт роботи завдяки швидкому, потужному запуску
Надійність у використанні завдяки довговічному металевому редуктору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.0 мм |
| Довжина пристрою | 990 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Захисний кожух, Котушка з подвійною волосінню (2 мм, 4 м), Ніж металевий 3-лопатевий, Адаптер для ножа, Комбінований ключ, Шестигранний ключ |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 6000 об./хв |
| Сумісність | MA 36-18 LTX BL Q |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Коса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 194 ₴





