
Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 36-18 LTX BL 40 (601613850)
17 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601613850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна мотопіла з великим крутним моментом для швидкого рівномірного відрізання під час вирубування, обрізання сучків, укорочування та будівництва дерев'яних споруд
Потужний безщітковий двигун із прямим приводом, що не вимагає технічного обслуговування, забезпечує максимальний час роботи на одному заряді акумулятора та високу швидкість ланцюга до 22 м/с
Гнучкість в експлуатації завдяки плавному регулюванню швидкості
Ланцюг із низькою віддачею для безпечного відрізання з легким ходом і малими вібраціями
Максимальний захист користувачів завдяки швидкій зупинці ланцюга в разі відбою та випускання з рук користувачем перемикача
Запобіжний вимикач, що захищає від ненавмисного пуску
Високий рівень комфорту роботи завдяки покритій гумній ручці, компактній конструкції та малій вазі, порівнюючи з бензиновими ланцюговими пилами
Автоматичне змащення ланцюга для забезпечення максимально високої продуктивності різання з мінімальними витратами на технічне обслуговування
Простота дотягування та заміни пиляльного ланцюга
Напівпрозорий бак для олії зі швидкодійним запірним механізмом для зручної перевірки та доливання оливи для ланцюга
Міцний зубчастий упор із металу для оптимального ведення та пиляння без великих зусиль
Валкова штанга для точного визначення напрямку падіння
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що вимагають тиші
100% сумісність у класі 18 В: висока продуктивність за 36 В завдяки двом акумуляторним блокам по 18 В від Metabo
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 3.2 кг |
| Ємність акумулятора | Не комплектується А·год |
| Клас | Побутові |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 56 |
| Комплектація | Пиляльна шина Oregon 40 см, пиляльний ланцюг Oregon 40 см (3/8" LP/1,1 мм), захист пиляльного ланцюга, комбінований ключ, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 11500 об./хв |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Розмір шини | 40 см |
| Швидкість ланцюга | 22 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | Інерційний |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 647 ₴




