
Газонокосарка Bosch Rotak 32 (0600885B00)
4 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0600885B00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична легка газонокосарка Bosch Rotak 32 стане ідеальним помічником для догляду за газоном на невеликих територіях. Bosch Rotak 32 має унікальну конструкцію, що дає змогу скошувати траву в будь-яких місцях, навіть найнезручніших, наприклад, по краях газону або впритул до стіни. Потужний двигун і високі оберти дають змогу працювати навіть із мокрою й густою травою, не знижуючи продуктивність. Газонокосарка автоматично збере всю зрізану траву в передбачений травозбірник. З Bosch Rotak 32 ви зможете експериментувати над висотою трави в трьох положеннях, і ваш газон завжди тішитиме вас і оточення своїм бездоганним виглядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-60 мм |
| Габарити | 595 x 390 x 277 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | Картонна коробка, тразбірник 31 л |
| Макс. ширина захоплення | 32 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Пластик (жорсткий) |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.6 л. |
| Оберти двигуна | Немає даних |
| Об'єм резервуара | 31 л куб. м |
| Площа прибирання | 300 кв.м |
| Коригування висоти | На кожному колесі |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Щаблі висоти стрижки | 3 |
| Тип | Мережева |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴

