-47%

Заглибний дренажний насос Metabo PS 15000 S (0251500000)
9 276 ₴
4 944 ₴
- В наявності
- Код: 0251500000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для відкачування, викачування та перекачування чистої або брудної води з резервуарів, басейнів або затоплених підвалів
Для поливання садових ділянок із водосховищ
Подвійна система ущільнення для захисту насоса в разі сильного забруднення води
Захист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівання
Ергономічна ручка для зручного перенесення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота напору | 9.5 м |
| Глибина занурення | 5 м |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Кутовий з'єднувальний елемент із мультиадаптером, вимикач, картонна коробка |
| Макс. розмір частинок | 30 мм |
| Материал насоса | Армований скловолокном пластик |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Призначення | Брудна вода |
| Швидкодія | 15000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 944 ₴
