
Заглибний дренажний насос Metabo PS 18000 SN (0251800000)
11 455 ₴
- В наявності
- Код: 0251800000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для відкачування, викачування та перекачування чистої або брудної води із резервуарів, басейнів або затоплених підвалів
Для поливу садових ділянок із водосховищ
Подвійна система ущільнення для захисту насоса у разі сильного забруднення води
Захист від перевантажень: оберігає двигун від перегріву
Поплавковий перемикач, що регулюється, для автоматичного режиму роботи
Довговічний корпус із високоякісної нержавіючої сталі
Ергономічна ручка для зручного перенесення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота напору | 11 м |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Кутовий з'єднувальний елемент із мультиадаптером, вимикач, картонна коробка |
| Макс. розмір частинок | 35 мм |
| Материал насоса | Неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Призначення | Брудна вода |
| Швидкодія | 19000 л/ч кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 455 ₴


