
Заглибний дренажний насос Metabo TPS 14000 S Combi (0251400000)
7 244 ₴
- В наявності
- Код: 0251400000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний комбінований насос Metabo TPS 14000 S Combi (0251400000) відрізняється від інших аналогів великим рівнем функціональності та практичності. Це високоякісний насос призначений для перекачування як чистої, так і брудної води. Metabo TPS 14000 S Combi оптимальний для використання на дачі, присадибній ділянці в господарських цілях, також прекрасно підійде для водозабезпечення приватного будинку.
Спеціальна заслінка та функція автоматичного видалення повітря максимально покращують роботу пристрою.
Комбінований металопластиковий корпус надійно захищений від корозії й вирізняється високим рівнем зносостійкості.
Порівняно невелика вага Metabo TPS 14000 S Combi спрощує транспортування і встановлення пристрою.
Насос вирізняється низьким рівнем шуму під час роботи, тому може використовуватися поблизу житлових приміщень.
Продумана конструкція дає змогу використовувати пристрій у малогабаритних місцях.
Встановлений поплавцевий контроль за рівнем води.
Високі технічні характеристики дають змогу відкачувати воду до рівня 1 мм.
Коректне використання Metabo TPS 14000 S Combi та запобігання перевантаженню забезпечується спеціальним захистом від перегрівання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота напору | 8.5 м |
| Глибина занурення | 7 м |
| Комплектація | Кутовий з'єднувальний елемент із мультиадаптером, вимикач, картонна коробка |
| Макс. розмір частинок | 20 мм |
| Материал насоса | Пластмаса |
| Споживана потужність | 770 Вт |
| Призначення | Брудна та чиста вода |
| Швидкодія | 14000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 244 ₴


