
Заглибний дренажний насос Metabo PS 7500 S (0250750000)
4 320 ₴
- В наявності
- Код: 0250750000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для відкачування, викачування та перекачування чистої або брудної води з резервуарів, басейнів або затоплених підвалів
Для поливання садових ділянок із водосховищ
Подвійна система ущільнення для захисту насоса в разі сильного забруднення води
Захист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівання
Регульований поплавцевий перемикач для автоматичного режиму роботи
Міцний корпус з ударостійкого пластику
Ергономічна ручка для зручного перенесення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота напору | 5 м |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1/4 дюйма |
| Комплектація | Кутовий з'єднувальний елемент із мультиадаптером, вимикач, картонна коробка |
| Макс. розмір частинок | 30 мм |
| Материал насоса | Пластмаса |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Призначення | Брудна вода |
| Швидкодія | 7500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


