-25%

Заглибний дренажний насос Metabo SP 28-50 S Inox (604114000)
45 278 ₴
34 087 ₴
- В наявності
- Код: 604114000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для видалення води та осушення котлованів, підвалів і шахт і подавання забрудненої та стічної води в промисловій і житловій сфері.
Для дуже сильно забрудненого вигляду з твердими часточками до Ø 50 мм.
Подвійне контактне кільце ущільнювальне зі змащувальною камерою для оптимального захисту насоса у разі сильно забрудненої води
Самоочисне робоче колесо Vortex для мінімального ризику блокування
Для тривалого режиму експлуатації завдяки двигуну категорії S1
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Поплавцевий вимикач для автоматичного режиму роботи
Підходить для мобільного та стаціонарного використання завдяки ергономічним ручкам і стійкості.
Довговічний корпус насоса з неіржавкої високосортної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.3 кг |
| Висота напору | 12 м |
| Глибина занурення | 7 м |
| Комплектація | Поплавцевий вимикач |
| Макс. розмір частинок | 50 мм |
| Материал насоса | Метал |
| Споживана потужність | 1470 Вт |
| Призначення | Брудна вода |
| Швидкодія | 28000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 087 ₴



