
Насосна станція Metabo HWW 3300/25 G (600968000)
9 100,07 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600968000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для автоматичного водопостачання, для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, а також для підіймання, перекачування та циркуляції чистої води.
Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
Манометричний вимикач на ресивері для автоматичної активації за підвищеної потреби у воді
Конденсаторний двигун, що не вимагає технічного обслуговування
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
Пробка для зливання води (захист від замерзання), під час відкручування не потрібні інструменти
Для іригації садових ділянок з 1 або 2 дощовими установками.
Для однофазного змінного струму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.2 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габарити | 485x275x585 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Зворотний клапан, ущільнювальна стрічка для різі |
| Макс. тиск | 4.5 бар |
| Макс. температура | 35 C |
| Материал насоса | Чавун |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об'єм | 24 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Швидкодія | 3300 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 78.4 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 100,07 ₴





