-31%

Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox (600972000)
15 453 ₴
10 625 ₴
- В наявності
- Код: 600972000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для автоматичного водопостачання, для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, а також для підіймання, перекачування та циркуляції чистої води.
Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
Манометричний вимикач на ресивері для автоматичної активації за підвищеної потреби у воді
Конденсаторний двигун, що не вимагає технічного обслуговування
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
Довговічний корпус насоса з високосортної сталі
Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
Пробка для зливання води (захист від замерзання), під час відкручування не потрібні інструменти
Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками.
Для однофазного змінного струму
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.1 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 48 м |
| Габарити | 484x307x600 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Зворотний клапан, ущільнювальна стрічка для різі |
| Макс. тиск | 4.8 бар |
| Макс. температура | 35 C |
| Материал насоса | Неіржавка сталь |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об'єм | 24 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Швидкодія | 4500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 82.2 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 625 ₴



