
Газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 з АКБ і ЗП (601606650)
39 708 ₴
- В наявності
- Код: 601606650
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тиха акумуляторна газонокосарка для ефективного косіння, прибирання та мульчування на ділянках площею до 800 м2
Скошена трава викидається назад, збирається в контейнер для трави або відразу мульчується
Потужний безщітковий двигун гарантує високу продуктивність різання та тривалий час роботи на одному заряджанні акумулятора
Автоматичне настроювання потужності двигуна залежно від висоти трави для максимального значення часу роботи акумуляторів
Центральне, просте у використанні 7-ступеневе регулювання висоти зрізання
Просте керування й утримання смуги завдяки легкохідним колесам і ручці-скобі з прогумованою зоною захоплення й регулюванням за висотою
Міцність і довговічність завдяки металевому покриттю та високоякісному серпоподібній ножі
Подвійний захист від непередбаченого старту через захисний ключ і запобіжний вимикач
Просте транспортування й ергономічне зберігання завдяки ручкам для перенесення і ручці, що двічі складається
Чітко видимий індикатор ємності для контролю рівня заряджання акумулятора
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що вимагають тиші
100% сумісність у класі 18 В: висока продуктивність за 36 В завдяки двом акумуляторним блокам по 18 В від Metabo
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-80 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Комплектація | Контейнер для трави, серпоподібний ніж, клин для мульчування, захисний ключ, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/502 А·год), швидкозарядний пристрій ASC 145 Duo "AIR COOLED" |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.2 А·год |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал бака | М'який |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 3400 об./хв |
| Об'єм резервуара | 55 л куб. м |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 708 ₴


