
Штроборіз Metabo MFE 40 (604040500)
26 523 ₴
- В наявності
- Код: 604040500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальне рішення під час монтажу електропроводки: прокладання кабелів і захисних труб під штукатуркою з глибиною фрезерування до 40 мм
Максимальна швидкість просування робіт завдяки потужному двигуну, постійній кількості обертів і високопродуктивному двоступеневому редуктору
Міцний корпус з алюмінієвого лиття під тиском, з гумовими коліщатками та оптимальним розташуванням ручки для зручного ведення машини
Розпилювання поштовхами для оптимального огляду лінії розмітки Регульована ширина паза та глибина різання
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Tacho-Constamatic (TC) —повнова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Електронний плавний пуск і захист від повторного пуску для безпечної роботи
Світлодіодний індикатор інформує про надмірне навантаження або активний захист від повторного запуску
Чиста робота без пилу під час під'єднання універсального пилососа Metabo (сертифікований з ASR 35 M ACP)
Підходить для прорізування пазів завширшки до 30 мм без середнього ребра за одну робочу операцію (зі спеціальним приладдям)
З одним алмазним чашковим кругом може використовуватися для різання
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне розщеплення муфти під час блокування диска для безпечної роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Глибина паза | 40 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Розпірні кільця, 2 алмазні відрізні диски, затискна гайка, ріжковий ключ, долото для видалення керну, пластиковий кофр |
| Макс. діаметр кола | 125 мм |
| Потужність | 1.9 кВт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримання обертів | Да |
| Регулювання глибини | Да |
| Коригування ширини | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Ширина паза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 523 ₴



