-23%

Шліфувальна машина по штукатурці Metabo LSV 5-225 Comfort з телескопічною ручкою (600136000)
41 109 ₴
31 562 ₴
- В наявності
- Код: 600136000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для зручного шліфування шпакльованих поверхонь стін і стелі
Світлодіодне розсіяне світло під'єднується для своєчасного розпізнавання й ліквідації нерівностей і борозенок
Оптимальний баланс під час роботи завдяки зміщенню центру ваги машини від головки
Регулювання довжини ручки: ручка без інструментів адаптується до приміщень з обмеженим доступом або з високою стелею
загальну довжину можна збільшити до 2,1 м із додатковим подовжувачем (приладдя)
Технологія M-Clean: ефективне відсмоктування пилу корпусом без шлангів забезпечує максимальну гнучкість використання шліфувальної головки
Ідеальне пристосування гнучкої шліфувальної головки до поверхні гарантує високий результат
Оптимальне видалення пилу завдяки пружному щітковому вінцю, який пристосовується до будь-якої поверхні
Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для керування кількістю обертів залежно від властивостей матеріалу та підтримання її майже сталою під навантаженням
Ергономічна трубка-ручка з алюмінію і Т-подібна ручка забезпечують зручне утримання в різних позиціях
Заміна валу здійснюється просто, швидко й без інструментів навіть на будівельному майданчику в разі потреби
Можна ставити машину без ризику перегнути шланг або кабель
Широкий асортимент шліфувальних засобів для різних сфер використання
Можливість під'єднання універсального пилососа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна система пилозбору | Да |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Довжина пристрою | 2100 мм |
| Кількість обертів | 1000-1650 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр кола | 225 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Пилозбірник у комплекті | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 562 ₴



