
Шліфувальна машина по штукатурці Metabo LSV 5-225 (600103000)
33 753 ₴
- В наявності
- Код: 600103000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для зручного шліфування шпакльованих поверхонь стін і стелі
Оптимальний баланс під час роботи завдяки зміщенню центру ваги машини від головки
Технологія M-Clean: ефективне відсмоктування пилу корпусом без шлангів забезпечує максимальну гнучкість використання шліфувальної головки
Ідеальне пристосування гнучкої шліфувальної головки до поверхні гарантує високий результат
Оптимальне видалення пилу завдяки пружному щітковому вінцю, який пристосовується до будь-якої поверхні
Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для керування кількістю обертів залежно від властивостей матеріалу та підтримання її майже сталою під навантаженням
Низька вага для економії сил у разі тривалого використання
Ергономічна трубка-ручка з алюмінію і Т-подібна ручка забезпечують зручне утримання в різних позиціях
Заміна валу здійснюється просто, швидко й без інструментів навіть на будівельному майданчику в разі потреби
Можна ставити машину без ризику перегнути шланг або кабель
Широкий асортимент шліфувальних засобів для різних сфер використання
Можливість під'єднання універсального пилососа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Довжина пристрою | 1600 мм |
| Кількість обертів | 1000-1650 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр кола | 225 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Пилозбірник у комплекті | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 753 ₴
