-15%

Прожектор акумуляторний Metabo BSA 18 LED 5000 DUO-S (601507850)
13 729 ₴
11 677 ₴
- В наявності
- Код: 601507850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Освітлювальний прилад на штативі з двома індивідуально регульованими будівельними прожекторами на 5000 люменів для гнучкого яскравого освітлення всієї галузі роботи.
Оптимальне освітлення під будь-яким потрібним кутом завдяки двом прожекторам, які можна обертати та нахиляти
Стабільний штатив із простим регулюванням висоти до 2 метрів для оптимального освітлення в кожному варіанті використання.
Встановлення та збирання будівельного прожектора за лічені секунди
Простота транспортування завдяки малим габаритним розмірам у складеному вигляді, зручній ручці для транспортування та малій вазі
Два ступені регулювання яскравості для оптимального освітлення з максимальним часом роботи від акумулятора.
Час роботи від акумулятора за максимальної яскравості 25 хвилин на кожен ампер-год (А·год), наприклад, 4 години роботи від акумуляторного блока LiHD 18 В/10 А·год або 8 годин в 1 ступені регулювання яскравості
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити | 580х670х1220 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Будівельний |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 677 ₴




