
Пиляльний диск MAKITA Specialized 185x30 мм 20T (B-09416)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09416
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості диска пиляльного MAKITA Specialized 185x30 мм 20T (B-09416):
Диски з глибокими зубцями вирізняються високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.
Особливо ефективний для різання сучкуватий деревини або деревини зі цвяхами або шурупами.
Підходить для робіт зі зносу будівель або споруд.
Триваліший термін експлуатації та вища ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 185 мм мм |
| Кількість зубців | 20 шт. |
| Макс. оберти | 8250 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
