Топ

Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4277Q 1/2" 1564 Нм
4 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: NC-4277Q
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Mighty Seven NC-4277Q - пневматичний ударний гайкокрут промислового класу. Модель має максимально компактний розмір, що дає змогу використовувати її у вкрай обмеженому просторі. Максимальне зусилля крутного моменту становить 1564 Нм. Корпус частково зроблений з композитного матеріалу, що значно зменшує вагу інструменту.
Основні переваги Mighty Seven NC-4277Q:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 1/2" - робочий квадрат
- 1564 Нм - максимальний крутний момент
- Працює з болтами і гайками до М25 включно
- Вбудований реверс
- Полегшений композитний корпус
- Робоча довжина корпусу всього 155 мм
- Вага всього 2 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC--4277Q
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1564 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 136 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Інструкція |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Довжина пристрою | 155 мм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 25 мм |
| Крутний момент | 1564 Нм |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма |
| Вдарний режим | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴


