
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125 QUICK (602249850)
8 049 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602249850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Витривала акумуляторна кутова шліфмашина з потужним двигуном і тонким корпусом для універсального використання
Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Електронне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повторного запуску: запобігає ненавмисному запуску після заміни акумулятора
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова ручка, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 049 ₴



