
Кутова шліфмашина Metabo W 24-230 MVT (606467000)
10 787 ₴
- В наявності
- Код: 606467000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Поворотна основна ручка та додаткова ручка, яка може бути встановлена в одному з 3 положень для оптимального хвату також під час відрізних робіт.
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації й додаткова антивібраційна ручка знижують навантаження на суглоби та захищають здоров'я користувача
Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового увімкнення
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 5.8 кг |
| Кількість обертів | 2400 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT), ключі під два отвори |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 787 ₴



