
Кутова шліфмашина Metabo W 1100-125 (603614000)
4 603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603614000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійна, універсальна та вигідна: потужна кутова шліфувальна машина для будь-яких завдань
Надійна високомоментна кутова шліфмашина для швидкого просування робіт
Захисний кожух із захистом від провертання
Захист від повтор. пуску після перерви. енергопост.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова ручка, ключ під два отвори |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 99 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 603 ₴


