
Кутова шліфмашина Metabo W 13-150 QUICK із захистом від випадкового пуску (603632000)
7 890 ₴
- В наявності
- Код: 603632000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тривалий термін експлуатації під час вимогливих робіт: потужна та міцна кутова шліфмашина з високою щільністю потужності у своєму класі для швидкого просування робіт
Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50% більший крутний момент і до 20% більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та тривалішого терміну експлуатації
Швидка заміна дисків без інструментів одним натисканням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) з низом. рівнем вібрації
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
Захист від повтор. пуску після перерви. енергопост.
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом 90° кроками для керування лівою рукою або для різання
Аварійне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, затяжна гайка M-Quick, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 890 ₴

