
Кутова шліфмашина Metabo WE 1500-125 RT (601241000)
7 083 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601241000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужна та надійна кутова шліфмашина з ергономічною ручкою з м'яким покриттям для роботи без втоми, зокрема над головою.
Потужний двигун із високою стійкістю до перевантажень
Tacho-Constamatic (TC) — повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Електронне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повтор. пуску після перерви. енергопост.
Аварійне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова ручка, ключ під два отвори |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 083 ₴

