
Кутова шліфмашина з плоским корпусом Metabo WEPBF 15-150 QUICK (613085000)
16 077 ₴
- В наявності
- Код: 613085000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужна кутова шліфувальна машина з плоскою головкою редуктора для швидкого оброблення особливо гострих кутів до 39° за максимального захисту користувача
Спеціально розроблений для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі, лаку, фарби на вузьких ділянках рамних конструкцій і для роботи у важкодоступних місцях.
Триваліший термін експлуатації, найвища потужність: двіг. Metabo Marathon із запатентом. сист. захисту від пилу гарантує підв. стійкості до перевантажень на 20% і завищення. крут. моменту на 50%
Tacho-Constamatic (TC) — повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) для гасіння вібрацій і захисту здоров'я користувача
Клавіша-перемикач із функцією автоматичної зупинки: безпечна робота завдяки ергономічному інтегрованому вимикачу з нековзною поверхнею
Найшвидша система гальмування для максимального захисту користувача: запатентоване механічне дискове гальмо зупиняє коло після вимкнення, а також у разі відмови електроживлення впродовж 2 секунд
Електронне аварійне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом 90° кроками для керування лівою рукою або для різання
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.9 кг |
| Кількість обертів | 9600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT), 1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (150 мм; P60) |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 100 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 077 ₴
