
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WB 18 LTX BL 15-125 QUICK (601730850)
13 858 ₴
- В наявності
- Код: 601730850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нове покоління безщіткових акумуляторних кутових шліфмашин: найпотужніші у своєму класі, такі ж потужні, як мережевий електроінструмент потужністю 1500 Вт.
Безщітковий двигун, що не вимагає технічного обслуговування, з високим коефіцієнтом корисної дії та максимальною зручністю
Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувачів: Диск зупиняється впродовж 1,5 секунд після вимкнення
Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисканням кнопки
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономіки в будь-якій робочій позі.
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих частинок
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка M-Quick, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT), пилозахисний фільтр, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 858 ₴



