
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 26-230 MVT QUICK (606482000)
19 857 ₴
- Немає в наявності
- Код: 606482000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Максимальний захист користувача завдяки механічному дисковому гальму та вимикачу з автостопом: коло зупиняється упродовж 2,5 секунди після відпускання кнопки або переривання електроенергії.
Електронне аварійне вимкнення двигуна: зменшує відбій під час блокування диска — високий рівень захисту користувача
Зменшені показники вібрації для роботи без втоми завдяки амортизаційній системі Metabo VibraTech (MVT) і вбудованому автобалансиру
Зворотна головна ручка та додаткова ручка, яка може бути встановлена в одному з 3 положень для оптимального хвату також під час відрізних робіт.
Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Плавний пуск завдяки обмеженню пускового струму запобігає ривок інструмента під час запуску
Електронний захист від перевантаження та захист від повторного пуску
Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового увімкнення
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 6.6 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 106 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 857 ₴




