
Кутова шліфмашина з плоским корпусом Metabo WEF 9-125 QUICK (613060000)
11 618 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613060000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Найзручніша кутова шліфмашина з плоским корпусом редуктора для оброблення гострих кутів до 43°
Спеціально розроблений для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі, лаку, фарби на вузьких ділянках рамних конструкцій і для роботи у важкодоступних місцях.
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Constamatic (C) — повнохвильова електроніка: підтримка встановленої швидкості постійною під навантаженням
Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Електронне аварійне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова ручка, 1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (125 мм; P60) |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 99 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 618 ₴





