
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 19-180 QUICK RT (601099000)
16 013 ₴
- В наявності
- Код: 601099000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент із високою повною потужністю 1 900 Вт для промислового оброблення зварних швів і з глибиною розрізу, як у великої кутової шліфмашини (Ø 230 мм), водночас вага вдвічі менша
Ідеальна ергономіка завдяки вузькій ручці гарантує максимальний контроль і полегшує роботу над головою.
Двигун Metabo Marathon з новою системою охолодження та системою вугільних щіток гарантує вдвічі триваліший термін експлуатації.
Tacho-Constamatic (TC) — повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисканням кнопки
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Зменшені показники вібрації для роботи без втоми завдяки додатковій ручці Metabo VibraTech (MVT) і вбудованому автобалансиру
Максимальний захист користувача завдяки запатентованому механічному дисковому гальму та вимикачу з автостопом: коло зупиняється упродовж 2 секунд після відпускання кнопки або переривання електроенергії
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
М'який пуск і захист від повторного пуску
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом 90° кроками для керування лівою рукою або для різання
Аварійне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.9 кг |
| Кількість обертів | 8200 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, затяжна гайка M-Quick, додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 013 ₴



