
Фрезер для зняття лаку Metabo LF 724 S (600724000)
11 984 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600724000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Metabo LF 724 S:
3 роки - повна гарантія на весь механізм
710 Вт - висока потужність
80 мм максімальний діаметр фрезерування
33000 об./хв - максимальні оберти фрези на холостому ходу
0-0,3 мм — точне регулювання глибини фрезерування
Бічні ножі для оброблення фальців
Під'єднання до пилососа
2,4 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Фрезер Metabo LF 724 S
Ножі 4 шт.
Адаптер для пилососа
Ключ
Шило з ручкою
Захисний кейс
Опис фрезера Metabo LF 724 S
Фрезер Metabo LF 724 S — це зручний, потужний інструмент і незамінний помічник для професіоналів під час виконання реставраційних робіт з оброблення дерева. Фрезер призначений для грубого первинного оброблення площі. Робочим елементом слугують твердосплавні ножі, які дають змогу швидко зняти шар фарби або лаку. Товщина знімання регулюється до 0,3 мм, завдяки чому немає ризику пошкодити дерево під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Діаметр цанги | н/д |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Потужність | 710 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Для зняття лаку |
| Хід фрези | н/д |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 984 ₴
